Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia N.M.P. w Warszawie-Zerzniu - Aktualności

Oficjalna strona Parafii Rzymskokatolickiej Wniebowzięcia N.M.P. w Warszawie-Zerzniu

OVERVIEW

The domain parafiazerzen.waw.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have traversed eighteen pages within the web page parafiazerzen.waw.pl and found two websites linking to parafiazerzen.waw.pl.

PARAFIAZERZEN.WAW.PL TRAFFIC

The domain parafiazerzen.waw.pl is seeing fluctuating amounts of traffic within the past the year.
Traffic for parafiazerzen.waw.pl

Traffic ranking (by month) for parafiazerzen.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiazerzen.waw.pl

WHAT DOES PARAFIAZERZEN.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiazerzen.waw.pl Mobile Screenshot of parafiazerzen.waw.pl Tablet Screenshot of parafiazerzen.waw.pl

PARAFIAZERZEN.WAW.PL SERVER

We caught that a single root page on parafiazerzen.waw.pl took two thousand two hundred and nineteen milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider parafiazerzen.waw.pl not secure.
79.96.189.3

We observed that parafiazerzen.waw.pl is utilizing the IdeaWebServer/0.83 os.

Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia N.M.P. w Warszawie-Zerzniu - Aktualności

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Telfax 022 615 64 32." I observed that the web page also stated " Z wyjątkiem świąt państwowych i kościelnych." They also stated " W lipcu i sierpniu w poniedziałek nieczynna. Msza Święta w niedziele i Uroczystości. 700, 830, 1000, 1130, 1300, 1800. Msza Święta w dni powszednie. Godz 730, 800, 1800. W lipcu i sierpniu godz."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa Robotnika w Świętochłowicach-Zgodzie

Modlimy się za zmarłych, którzy odeszli do Pana w minionym roku. Plan na Wielki Tydzień w naszej Parafii. 30 1240 1369 1111 0010 4823 1302.

Strona główna

Panorama kościoła i kapliczki nocą. Panorama kościoła i dzwonnicy zimą. Rozpoczęliśmy zapisy na kolejny rok nauki. Zapraszamy do zapisów na następne lata. W dni powszednie o godzinie. 1800 W Adwencie o godz.

Strona główna - Parafia Żuromin

Św Antoni z Padwy - Patron parafii. W dniach od 21 do 28 stycznia 2018 roku grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii oraz grupa z Kobyłki i Piły wzięły udział w Rekolekcjach na nartach .

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu. Kapłani pracujący w naszej Parafii. Kapłani pochodzący z naszej parafii.